Menu

Tusaf'dan Haberler

Tüsaf ile Aras Kargo Çok İyi Anlaşıyor!

tüsaf ile arsa kargo anlaştı

Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi mesleki kazanımlarla ilgili çalışmalarımızın yanında giderlerimizi azaltıcı çalışmaları da yapıyoruz.Gider kalemlerimizin başında gelen Kargo maliyetimizi Aras Kargo ile yaptığımız anlaşmayla piyasanın bir hayli altına getirmiş bulunuyoruz.

Dosya gönderim ücreti 3,50 tl +kdv olarak belirlenmiştir.Diğer ihtiyaçlarınızı da uygun rakamlardan yapabileceksiniz.Kampanya dan yararlanmak için Aras Kargo şubelerine başvuru yapıp TÜSAF kampanyasından yararlanmak istiyorum diyerek Levha kayıt numaranızı söylemeniz yeterli olacaktır.

Devamını oku...

Insurtech İmparatorları İstanbul’da Bir Araya Geliyor!

Insurtech’in imparatorları, 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlenecek dev zirvede bir araya geliyor.

Sigorta sektöründe evrim ve devrim yaratacak Insurtech teknolojisinin imparatorları İstanbul’da gerçekleştirilecek Global Insurtech Zirvesi’nde buluşuyor. Uluslararası bir zirve olarak düzenlenecek ve sigorta sektörü açısından katma değer oluşturacak bu önemli zirveye dünyanın dört bir yanından düşünce liderleri ve firmalar da katılım gösterecek.

Zirvede, sigorta sektöründeki yeni trendleri öğrenme, ulusal ve uluslararası newtorking gerçekleştirme, Start-up’lar ile tanışma ve şirketinizin gelecek stratejilerinin belirlenmesinde önemli bilgiler elde etme imkanı sağlayacaksınız.

Devamını oku...

SİGORTA ACENTELERİNİN GELECEĞİ ÇALIŞTAYI

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN YENİ BAŞKANLIK SİSTEMİNDE SİGORTACILIĞIN VE SİGORTA ACENTELERİNİN YERİ

12.01.2019

KIZILCAHAMAM / ANKARA

SİGORTA ACENTELERİNİN GELECEĞİ ÇALIŞTAYI Döküman için tıklatın

Acente Mesleki Sorumluluk Sigortanızın Bir Taksidini GULF SİGORTA Ödüyor.

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Acenteler olarak yaptığımız iş gereği, sigortalılara veya sigortalı adaylarına, ihtiyaçlarına ve muhtemel risklerine karşı alınacak teminatlar hakkında bilgilendirme ve yönlendirme yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin yenileme tarihlerinin takibi, hasar danışmanlık hizmeti, riziko teftiş, iyileştirme çalışmaları, limit artırımı veya değişen ihtiyaçlar doğrultusunda sigorta programlarının değerlendirilmesi gibi önemli konularda üzerimizde ciddi bir sorumluluk taşıyoruz. Ancak günlük koşturmaca içinde birçok konuyu aynı anda takip ederken istenmeyen ihmal veya hataların yaşandığı durumlar da söz konusu olabilmekte.

Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın hatalarından da sorumlu olduğumuzu hesaba katarak, müşterilerimiz için olumsuz sonuçlar doğurabilecek bu ihmal ve hataların etkilerini doğru yönetebilmek için gerekli tedbirleri almalıyız.

Birçoğumuz, çalıştığımız şirketlerden aldığımız 10.000 TL gibi sembolik limitler ve yetersiz teminat içerikleri ile aslında sağlıklı ve doğru bir korumaya sahip olmadığımızı biliyoruz.

Mesleki sorumluluklarımızı, faaliyet alanımızla ilgili ve doğru kurgulanmış bir poliçe güvencesiyle teminat altına almak için GULF SİGORTA (eski AIG SİGORTA) ile bir proje başlattık.

Devamını oku...

Değerli Sigorta Acentelerimiz,

tusaf 760x300 2

Fibabanka olarak, Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında TÜSAF acentelerine verdiğimiz desteği sürdürüyoruz.Siz de çalıştığınız sigorta şirketlerinin komisyon ödemelerini yaparken Fibabanka’yı tercih edin; Teminat Mektubu, Sanal POS, TÜSAF Tarifesi ve Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı ayrıcalıklarından faydalanın.

TÜSAF üyelerine özel Teminat Mektubu fiyatlaması

 • Vadesi iki yılı aşmayan ve tutarı 30.000 TL’ye kadar teminat mektuplarında herhangi bir komisyon bedeli talep edilmemektedir.
 • Vadesi bir yılı aşmayan ve tutarı 30.000 TL – 50.000 TL aralığındaki teminat mektuplarında komisyon bedeli %0,5 oranından hesaplanacaktır.
 • Vadesi bir yılı aşmayan ve tutarı 50.000 TL’nin üzerindeki teminat mektuplarında komisyon bedeli  %1 oranından hesaplanacaktır.


Sigorta acentesi üyesi firmaların sanal POS başvuruları, Şubelerimiz tarafından özel olarak değerlendirilecek ve müşteri özelinde avantajlı fiyatlama sunulacaktır.

TÜSAF Tarifesi      

TÜSAF Tarifesi; bankacılık işlemlerinden doğan maliyetlerinizin azalmasını sağlayan, belirli bir adette ve sürede kullanımınıza sunulan paket şeklindeki bankacılık işlemleri ürünümüzdür. TÜSAF Tarifesi sayesinde daha uygun fiyata daha çok bankacılık işlemi gerçekleştirirsiniz. İşlemlere ayıracağınız bütçeyi önceden bilir; her işlem için ayrı ayrı ücret ödemezsiniz.

Tarifenizin detayları aşağıdaki gibidir:

 • Yaklaşık 3.840 TL değerindeki bu hizmet ilk 6 aylık süre boyunca ücretsizdir.
 • Şubelerimizden ücretsiz 90 adet EFT ve 90 adet Havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Fibabanka Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan sınırsız EFT ve Havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kullanım süresi boyunca hesap işletim ücreti alınmamaktadır.
 • TÜSAF Tarifesi’ndeki avantajlı bankacılık işlemleri 6 ay boyunca geçerlidir. Bu süre içerisinde kullanılmayan ücretsiz işlemler, takip eden döneme aktarılmaz.

 

Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı

 • İlk yıl aidatsız kredi kartı

Nakit ihtiyaçlarınıza yönelik kredi alternatiflerimiz ve mevduat & yatırım işlemlerine yönelik öneri ve fiyatlamalarımız için sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Fibabanka A.Ş.

TÜSAF İşbirliği ile BP Taşıtmatik'ten sigorta acentelerine
tusaf logo bp logo 150x150

 

Değerli Sigorta Acentelerimiz,

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) olarak, sadece BP Taşıtmatik Sistemi’ ne dahil olan siz değerli acentelerimize yeni bir ürün olan BP Taşıtmatik Acente Sistemi ‘ni sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

BP Taşıtmatik Acente Sistemi’ nin Faydaları:

 • Bu sistem sadece BP Taşıtmatik sistemine dahil olmuş acentelere önerilmektedir.
 • Bu sistem; siz acentelerimizin sigorta satışlarını destekleyecek ve müşterileriniz için fayda yaratacak bir ek ürün, müşterilerinize sunacağınız ilave bir değerdir.
 • Ürünün sizlere herhangi bir maliyeti yoktur.
 • Sizler, rakiplerinize karşı müşterileriniz için bir fark yaratırken, ayrıca sisteme yönlendireceğiz müşterilerden puan toplama sistemi ile hediye kazanma imkanına sahip olacaksınız.
 • Bu ürün web tabanlı bir sistemdir ve tüm süreçler web üzerinden hızlıca tamamlanmakta ve her aşaması kolayca takip edilebilmektedir.

Genel İşleyiş:

 • Acente www.tasityakitsistemi.com sitesine girerek “Acente Girişi” menüsünden “Acente Olmak İstiyorum” ya da tasityakitsistemi.com/acente-kayit/ linkine tıklayarak sisteme dahil olmak için ilgili formu doldurarak talepte bulunur.
 • Sisteme dahil olan acente yine web üzerindeki kendi sayfasından müşterileri için teklif üretir.
 • Teklifi kabul eden ve merkez tarafından sözleşme gönderilen müşterilerin de sözleşmelerini takip eder ve imzalanan sözleşmeleri şirket evrakları ile birlikte merkeze kargolar.
 • Diğer tüm süreçlerin kontrolü ve sisteme dahil olan müşterilerin yönetimi merkez ekip tarafından yapılacaktır.

BP Taşıtmatik Kobi Kanalı Türkiye yetkili satıcısı olan ve bizim tüm operasyonumuzu yönetecek bir SuEnerji markası olan TaşıtYakıtSistemi ekibinin iletişim bilgileri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

tasit yakit sistemi  Telefon : 0 850 393 0 515
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Bu vesile ile yeni yılınızı kutlar, 2018 yılında bol kazançlar ve başarılar dileriz.

hemen Taşıt Yakıt Sistemi

Çalıştay Sonuç Bildirgesi

calistay sonuc bildirgesi

Tüsaf gücümüzün farkındayız ortak hareket için hazırız sektör çalıştayı 17-18-19 kasım kuşadası sonuç bildirgesi aşağıdaki gibidir.

 

pdf icon Çalıştay Sonuç Bildirgesi
pdf icon Çalıştay Programı
pdf icon Çalıştay Sorular ve İşleyişi
pdf icon Öne Çıkan Çözüm Önerileri
pdf icon Soru ve Cevaplar
Acente Destek Ünitesi

2c yazilim tusaf banner

2C Yazılım ve TÜSAF işbirliği ile Sigorta Acentelerinin tüm Teknolojik ihtiyaçlarına mükemmel çözümler için çok özel kampanya düzenlenmiştir.

2C Yazılım ve Danışmanlık ekibi olarak; Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ve 2C Yazılım ve Danışmanlık işbirliği ile sigorta acentelerinin A’dan Z’ye tüm teknoloji ihtiyaçları için danışmanlık yapmaktan ve yazılım alanında çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Devamını oku...

TÜSAF Çalıştay Programı ve Çalıştay İşleyişi

 

Değerli Meslektaşlarımız,

 

17-18-19 Kasım 2017 tarihinde Kuşadası Pinebay Hotel'de gerçekleştireceğimiz Çalıştay Programı ve Çalıştay İşleyişini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Çalıştay Programı için buraya tıklayınız...

Çalıştay İşleyişi için buraya tıklayınız...


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: