Menu

Tusaf'dan Haberler

Olağan Genel Kurul Duyurusu"

Genel kurulumuz içişleri Bakanlığı Sivil Toplumla ilişkiler genel Müdürlüğünden yayınlanan Basın bildirisine istinaden yapılan görüşmeden çıkan sonuca göre 31.10.2020 tarihinden sonra yapılmak üzere ertelenmiştir.

7244 sayılı Yeni Koronavirüs (Covıd-19) Salgınının Ekonomik ve Sosyal Hayata Etkilerinin Azaltılması Hakkında Kanun İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunda dernekler tarafından verilecek bildirim ve beyannameler ile dernek genel kurul toplantılarının 31/7/2020 tarihine kadar erteleneceği, bu sürenin 3 aya kadar İçişleri Bakanınca uzatılabileceği hükmüne istinaden söz konusu süre Bakanlık Makamının 24.07.2020 tarihli ve 4720 sayılı Oluru 31.10.2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

Tüsaf ile Aras Kargo Çok İyi Anlaşıyor!

 

Değerli Meslektaşlarımız,

"Mesleki kazanımlarla ilgili çalışmalarımızın yanında finansal giderlerimizi azaltıcı çalışmaları da sürdürüyoruz. Gider kalemlerimizin başında gelen kargo maliyetini, Aras Kargo ile yaptığımız avantajlı anlaşmayla sizlere sunuyoruz. Size özel fiyatlardan faydalanmak için levha kayıt numaranızla birlikte Aras Kargo şubelerine başvuru yapıp TÜSAF kampanyasından yararlanmak istiyorum diyebilirsiniz. "

Tüsaf Yönetim kurulu

Insurtech İmparatorları İstanbul’da Bir Araya Geliyor!

Insurtech’in imparatorları, 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlenecek dev zirvede bir araya geliyor.

Sigorta sektöründe evrim ve devrim yaratacak Insurtech teknolojisinin imparatorları İstanbul’da gerçekleştirilecek Global Insurtech Zirvesi’nde buluşuyor. Uluslararası bir zirve olarak düzenlenecek ve sigorta sektörü açısından katma değer oluşturacak bu önemli zirveye dünyanın dört bir yanından düşünce liderleri ve firmalar da katılım gösterecek.

Devamını oku...

SİGORTA ACENTELERİNİN GELECEĞİ ÇALIŞTAYI

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN YENİ BAŞKANLIK SİSTEMİNDE SİGORTACILIĞIN VE SİGORTA ACENTELERİNİN YERİ

12.01.2019

KIZILCAHAMAM / ANKARA

SİGORTA ACENTELERİNİN GELECEĞİ ÇALIŞTAYI Döküman için tıklatın

Acente Mesleki Sorumluluk Sigortanızın Bir Taksidini GULF SİGORTA Ödüyor.

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Acenteler olarak yaptığımız iş gereği, sigortalılara veya sigortalı adaylarına, ihtiyaçlarına ve muhtemel risklerine karşı alınacak teminatlar hakkında bilgilendirme ve yönlendirme yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin yenileme tarihlerinin takibi, hasar danışmanlık hizmeti, riziko teftiş, iyileştirme çalışmaları, limit artırımı veya değişen ihtiyaçlar doğrultusunda sigorta programlarının değerlendirilmesi gibi önemli konularda üzerimizde ciddi bir sorumluluk taşıyoruz. Ancak günlük koşturmaca içinde birçok konuyu aynı anda takip ederken istenmeyen ihmal veya hataların yaşandığı durumlar da söz konusu olabilmekte.

Devamını oku...

Değerli Sigorta Acentelerimiz,

Fibabanka olarak, Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında TÜSAF acentelerine verdiğimiz desteği sürdürüyoruz.Siz de çalıştığınız sigorta şirketlerinin komisyon ödemelerini yaparken Fibabanka’yı tercih edin; Teminat Mektubu, Sanal POS, TÜSAF Tarifesi ve Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı ayrıcalıklarından faydalanın.

Devamını oku...

TÜSAF İşbirliği ile BP Taşıtmatik'ten sigorta acentelerine
tusaf logo bp logo 150x150

 

Değerli Sigorta Acentelerimiz,

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) olarak, sadece BP Taşıtmatik Sistemi’ ne dahil olan siz değerli acentelerimize yeni bir ürün olan BP Taşıtmatik Acente Sistemi ‘ni sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

BP Taşıtmatik Acente Sistemi’ nin Faydaları:

  • Bu sistem sadece BP Taşıtmatik sistemine dahil olmuş acentelere önerilmektedir.
  • Bu sistem; siz acentelerimizin sigorta satışlarını destekleyecek ve müşterileriniz için fayda yaratacak bir ek ürün, müşterilerinize sunacağınız ilave bir değerdir.
  • Ürünün sizlere herhangi bir maliyeti yoktur.

    Devamını oku...

Çalıştay Sonuç Bildirgesi

calistay sonuc bildirgesi

Tüsaf gücümüzün farkındayız ortak hareket için hazırız sektör çalıştayı 17-18-19 kasım kuşadası sonuç bildirgesi aşağıdaki gibidir.

 

pdf icon Çalıştay Sonuç Bildirgesi
pdf icon Çalıştay Programı
pdf icon Çalıştay Sorular ve İşleyişi
pdf icon Öne Çıkan Çözüm Önerileri
pdf icon Soru ve Cevaplar
Acente Destek Ünitesi

2C Yazılım ve TÜSAF işbirliği ile Sigorta Acentelerinin tüm Teknolojik ihtiyaçlarına mükemmel çözümler için çok özel kampanya düzenlenmiştir.

2C Yazılım ve Danışmanlık ekibi olarak; Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ve 2C Yazılım ve Danışmanlık işbirliği ile sigorta acentelerinin A’dan Z’ye tüm teknoloji ihtiyaçları için danışmanlık yapmaktan ve yazılım alanında çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Devamını oku...

TÜSAF Çalıştay Programı ve Çalıştay İşleyişi

Değerli Meslektaşlarımız, 

17-18-19 Kasım 2017 tarihinde Kuşadası Pinebay Hotel'de gerçekleştireceğimiz Çalıştay Programı ve Çalıştay İşleyişini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Çalıştay Programı için buraya tıklayınız...

Çalıştay İşleyişi için buraya tıklayınız...


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: